Halloween vetélkedő a Gimnáziumban

2022. október 28-án iskolánk az idegennyelvi munkaközösség szervezésében újra otthont adott a nagy hagyományoknak örvendő Halloween vetélkedőnek. A gimnázium tanulóin kívül tagintézményeink (a KLG Kossuth Lajos Általános Iskolája és a Nagyiváni Általános Iskolája), a Szent Imre Katolikus Általános Iskola és a Kunmadarasi Református Iskola tanulói, összesen 15 csapat vett részt ezen a vidám hangulatú versengésen a halloween-i ünnepkörrel kapcsolatos változatos feladatokkal. Minden csapat részesült díjazásban (oklevél és édességek formájában), I. helyen iskolánk egyik 8. osztályos csapata, II. helyen a KLG Nagyiváni Általános Iskolája csapata, III. helyen iskolánk egyik 7. osztályos csapata végzett. Gratulálunk a csapatok tagjainak és felkészítő tanáraiknak!

K. Nagyné Pataki Noémi
szervező