Zölden jobb!

image002

A Kossuth Lajos Gimnáziumban- csatlakozva a Zöldenjobb mozgalom felhívásához -2017.06.02-án a diákok és a pedagógusok zöld felsőrészt viseltek. Ezzel fejezték ki a környezettudatosság, valamint a szelektív hulladékgyűjtés iránti elkötelezettségüket.

Az intézményünkben tanító pedagógusok fontosnak tartják, hogy a környezettudatos szemléletmód eljusson a diákjainkhoz és ezáltal egy élhetőbb környezetet alakítsunk ki.

_DSC1975

Pedagógus nap

Tiszafüred Város Önkormányzata 2017.06.01-én a Kovács Pál Művelődési Központba invitálta városunk pedagógusait, hogy méltó módon ünnepelhessük meg a pedagógus napot. A Tiszafüredi Óvodák gyermekeinek, valamint a Fekete László Zeneiskola növendékeinek műsorát követően került sor a Polgármesteri elismerő címek átadására. Gimnáziumunkból Dögei Imrénét javasoltuk elismerésre. Aranydiplomásként köszöntötték Kulcsár Istvánnét és Nagy Imrét.

Tovább a cikkhez