BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

„Az összedolgozás képessége az egyik legnagyobb érték az életben.”

2017.október 13-án, pénteken rendeztük meg gimnáziumunkban a Bolyai matematika csapatverseny megyei/körzeti fordulóját 3-8. évfolyamos tanulók részére. 17 csapat mérettette meg tudását a versenyen. Gimnáziumunkból 8 csapat, 31 diák versenyzett. A 8. osztályos Mate-kosok csapat (Hajdu Péter, Beranek Bence, Soltész Olivér, Tamás Levente) az előkelő 2. helyet szerezte meg. Felkészítő tanáruk: Kovács Péter.

Tovább a cikkhez

A régi új tanterem

205. terem 7.A osztály   ………   Az ajtón ugyanaz a felirat, de mintha más osztályba tévedtél volna. Biztos, hogy itt van óránk? A múltkor még nem így nézett ki!

Nyugodj meg, jó helyen jársz. A 7.A osztály tanterme valóban megújult. Szorgos diákkezek, segítőkész szülők munkájának eredményét láthatod. Köszönet Molnárné Rofa Judit szülőnek a festékekért, a kunhegyesi szakközépiskola végzős festő tanulóinak a szép munkáért és mindenkinek, aki munkájával hozzájárult, hogy kellemesebb környezetben tanulhassunk.

terem 3

Nézz be hozzánk és gyönyörködj te is!

A 7.A osztály tanulói