VÁROSKÖRZETI KOSÁRLABDA DÖNTŐ A KOSSUTH LAJOS GIMNÁZIUMBAN

2018. március 27-én és 28-án került megrendezésre gimnáziumunkban a III. – IV. korcsoportos fiú – leány városkörzeti kosárlabda döntő. A küzdelmek során közel 120 sportoló mérte össze tudását a két versenynapon. A gyerekek öt intézményből érkeztek iskolánkba. 21 mérkőzés során dőltek el a dobogós és pontszerző helyezések. Az összecsapások rendkívül hangulatos és sportszerű légkörben zajlottak.

Az eredmények a következőképpen alakultak:

III. korcsoport

LEÁNYOK FIÚK
I.        Vasvári Pál Általános Iskola Tiszaszentimre I.        Szent Imre Katolikus Általános Iskola
II.     Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola II.     Kossuth Lajos Általános Iskola
III.   Kossuth Lajos Általános Iskola III.   Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola
IV.  Szent Imre Katolikus Általános Iskola

IV korcsoport

LEÁNYOK FIÚK
I.        Kossuth Lajos Általános Iskola I.        Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola 8. o.
II.     Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola 8. o. II.     Szent Imre Katolikus Általános Iskola
III.   Szent Imre Katolikus Általános Iskola III.   Általános Iskola Tiszaszőlős
IV.  Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola 7. o. IV.  Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola 7. o.