VÁROSI PEDAGÓGUSNAP

A városi pedagógusnap alkalmából tartottak kitüntetések átadásával egybekötött ünnepséget június 1-én, pénteken, Tiszafüreden, a Hableány Vigadóban. Az eseményen Ujvári Imre polgármester köszöntő beszédében elmondta, hogy a Pedagógusnap a köszönet napja is, köszönet azért a hatalmas munkáért, amit nap, mint nap tesznek a pedagógusok a gyerekekért, sorsuk alakulásáért és a közös jövőnkért. Gárdonyi Géza kezdő Tanítónak című versével köszöntötte a pedagógusokat., majd beszéde végén kiemelte, hogy a tiszafüredi pedagógusok értik a jövő kihívásait, mert elkötelezettek munkájuk, hivatásuk iránt. Mohácsiné Daróczi Marianna, a KLG Kossuth Lajos Általános Iskolájának tagintézmény-vezetője méltatta a pedagógus pálya szépségeit. ezt követően került sor a kimagasló oktató-nevelő tevékenységet végzők díjazására. A vendégeket a Tisza-tavi AMI diákjainak lenyűgöző műsora szórakoztatta, a műsorvezető szerepét gimnáziumunk 9.A osztályosdiákja, Gyöngy András látta el. Az ünnepséget megtisztelte jelenlétével Kissné Soós Ágnes is, a Karcagi Tankerületi Központ szakmai igazgatóhelyettese.

Tovább a cikkhez