EMMI TÁMOGATÁS LELÁTÓ LÉTESÍTÉSÉHEZ

Kérelmet nyújtottam be Dr. Szabó Tünde Államtitkár Asszonyhoz a 45×25 méteres kültéri salakpálya köré elhelyezendő 3 soros kagyló üléssekkel ellátott lelátóra. A salakpályát hasznosítjuk iskolai testnevelés órákra és délutáni diák-és szabadidősport célokra egyaránt. Aula és nagyobb közösségi tér híján közösségi és művelődési térként is funkcionál.

Az Emberi Erőforrások Minisztériumának Sportért Felelős államtitkársága a Kossuth Lajos Gimnázium salakpályája köré elhelyezendő lelátó létesítéséhez bruttó 7.542.090 Ft összegű támogatást biztosít.

A lelátó telepítése július közepén valósul meg, így a Decathlon pályázatnak köszönhetően megújuló tornaterem burkolattal együtt, megújult sportlétesítményeink szolgálnak helyszínül a Nyolcosztályos Gimnáziumok Regionális Sportversenyének lebonyolításához.

Köszönjük Államtitkár Asszonynak, hogy gimnáziumunk Tiszafüreden betöltött szerepét, valamint jelenlegi tárgyi és infrastrukturális feltételeit figyelembe véve, nagylelkű támogatásával hozzájárul intézményünk fejlesztéséhez.