INTÉZMÉNYVEZETŐI KÖZLEMÉNY

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A koronavírus járvány terjedésének megelőzésével kapcsolatos (2020.03.13.)miniszterelnöki bejelentés kapcsán a Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola fenntartója, a Karcagi Tankerületi Központ, illetve az intézmény Nevelőtestülete a hétfői napon konzultál.
A Magyar Közlönyben megjelenő határozatokat, jogszabályokat figyelembe véve alakítjuk ki a digitális távoktatás rendjét, melyről minden érintettet tájékoztatni fogunk.

Tisztelettel kérem valamennyi Kedves Szülő és Diák higgadtságát és konstruktív együttműködését. A kialakult helyzetet a lehető legnagyobb körültekintéssel kezeljük.

Kedves Diákok!
Amellett, hogy otthon tanultok, figyeljetek a környezetetekben élő idősekre! Tartsátok be a higiénés előírásokat! Vigyázzatok magatokra és egymásra!

Intézményvezető