PÁSZTOR FANNI, 9.A OSZTÁLYOS TANULÓ RÉSZT VETT A BRAINCAMP ELNEVEZÉSŰ NEUROBIOLÓGIA TÉMÁJÚ, NEMZETKÖZI, ANGOL NYELVŰ KURZUSON

Biológia tanáromtól, dr. Ceglédi Erzsébet tanárnőtől értesültem az angol nyelvű, egy hetes, online BrainCamp elnevezésű kurzusról. Fő érdeklődési területeim a kémia, a biológia  és emellett  az  angol  nyelv.  2020 februárjában C1 típusú, komplex, nemzetközi, angol nyelvvizsga bizonyítványt szereztem. A BrainCamp kurzusleírás azért is keltette fel az érdeklődésemet, hiszen két olyan tudományterületet ötvöz-az angol nyelvet és a biológiát-, mellyel szívesen foglalkozom, és ezen területeken szeretném bővíteni a tudásomat is. A felhívást Gőz József, a Tóth Árpád Gimnázium pedagógusa, a Szegedi Tudós Akadémia koordinátora ajánlotta gimnáziumunk diákjai számára. Megtiszteltetés, hogy ezen a nívós tehetséggondozó programon én képviselhettem az iskolámat.

Tovább a cikkhez