TISZAFÜRED VÁROS ELISMERŐ DÍJAK ÁTADÁSA

Tiszafüred Város Önkormányzata által 2022.03.10-17 között az 1848/49-es Forradalom és Szabadságharcra emlékező városi ünnepségek és programok során vehettünk részt. Március 10-én 14.00 órai kezdettel „Talpra magyar…” irodalmi-történelmi vetélkedőn mérettették meg diákjaink Petőfi Sándor életéről birtokukban lévő tudásukat. 7.A osztály csapata( Kriston Mihály Áron, Nagy Levente Örs, Czinege Bence) Március 14-én reggel 9.00 órakor kezdődött a városi ünnepség a Kiss Pál Múzeumnál, ahol beszédet mondott F. Kovács Sándor országgyűlési képviselő, majd az ünnepi menet átvonult a Kossuth térre. A 1848/49-es emlékműnél a Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola képviseletében Dr. Drénné Takács Krisztina intézményvezető-helyettes és Magyar Zoltán, a KLG Kossuth Lajos Általános Iskolájának munkaközösség-vezetője helyezett el koszorút. Az ünnepi eseményt Tiszafüred Város Elismerő Díjainak átadása zárta. Büszkék vagyunk intézményünk díjazott diákjaira és pedagógusára.

Tovább a cikkhez