TEHETSÉGNAP A KLG-BEN

Természettudományos kísérletek, művészeti tevékenységek-agyagozás és festés-, valamint karaoke, színesítették a KLG Tehetségnap december 11-i programját. A fenntarthatóság jegyében életre keltett kreatív kuckóban természetes alapanyagokból, vegyszermentes dezodort és szappant készítettek, teafilteres csomagolópapírt újra hasznosítva karácsonyi díszeket alkottak és többször is használható kozmetikai korongokat varrtak. Sportprogramok részesei is lehettek diákjaink, asztali teniszezhettek, és teqballozhattak, és kipróbálhatták a kajakosok által szárazon végzett edzésekhez használt erősítő eszközöket (ergométer, evezőpad). Kíváncsian várjuk a kész produktumokat, a diákok által készített kerámiákat a jövő héten égetjük ki a kemencénkben.Köszönjük a gazdag programokat a segítő kollégáknak és diákoknak!