Állatok Világnapja 2022

„A legnagyobb sikereket akkor fogjuk elérni, amikor képessé válunk arra, hogy másokon segítsünk.”
(Charles Francis Haanel)

Iskolánk 8. A és 12. A osztálya hagyományteremtő céllal indította el három évvel ezelőtt az Állatok világnapja alkalmából szervezett gyűjtést. Az akció eredményeként kutyaeledellel segítik a Tiszafüredi Gyepmesteri Telep lakóinak életét. A napjainkat átható nehézségek ellenére sokan érezték szükségét a segítségnyújtásnak. Már-már kijelenthető, hogy a kezdeményezés intézményi szintűvé nőtte ki magát, melynek köszönhetően több mint 260 kg eledelt sikerült eljuttatnunk, s ezáltal élhetőbbé tennünk a kis négylábúak mindennapjait egy időre. Az idei tanévben csatlakozók: 5. A, 7. A, 9. A, 10. B, 11. A, 11.B és a 11.C osztály tanulói, illetve számos magán felajánlás (gyermek, szülői, pedagógusi) is érkezett.

Méltán lehetünk büszkék iskolánk közösségére!

Jót tenni jó!