Kedves Szülők! Kedves Nyolcadikosok!

VÉGLEGES FELVÉTELI JEGYZÉK

Megérkezett a Győri Felvételi Központból a végleges felvételi jegyzék. A felvett tanulók listája (az oktatási azonosítók szerinti növekvő sorrendben) megtekinthető itt.  Gratulálunk az eredményhez!

FELVÉTELI FELLEBEZÉSI KÉRELEM

A gimnáziumi felvételről illetve elutasításról szóló határozatokat 2017. április 26-án postáztuk.
Azok a tanulók, akik elutasító határozatot kaptak, a döntés ellen az értesítő levél kézhezvételétől számított 15 napon belül eljárást indíthatnak. Az eljárást a kiskorú tanuló törvényes képviselője kezdeményezheti. Az eljárást megindító kérelmet érdeksérelemre vagy jogszabálysértésre való hivatkozással a döntést meghozó intézmény vezetőjéhez kell benyújtani, de a Klebelsberg Központ Karcagi Tankerület igazgatója, Sági István részére kell címezni. A jogorvoslati kérelmet formanyomtatványon kell elkészíteni, mely letölthető innen.

Postacím: 5350 Tiszafüred, Baross u.36.