LEÉRETTSÉGIZTEK VÉGZŐSEINK

Gimnáziumunkban az érettségi vizsga évről évre kiemelt eseménye az aktuális tanév rendjének, hiszen fontos mérföldköve a nyolc, illetve négy év során végzett szakmai és pedagógiai munkának. Valós tétjét azonban a végzős diákok jövőjének alakulása adja, hiszen a vizsgán nyújtott teljesítményük megteremti a továbbtanulás esélyét és a mindennapi munka világával való találkozás lehetőségét.

Három osztályunk diákjai június 18-27 közötti érettségi vizsgaidőszakban adtak számot tudásukról. 84 fő 12 vizsgatárgyból tett szóbeli vizsgát. 19 diák emelt szintű érettségin mérettette meg tudását történelem, matematika, angol nyelv, német nyelv, fizika, biológia, kémia és testnevelés tantárgyakból. 21 diák tett előrehozott érettségit idegen nyelvből vagy informatikából. Egy ilyen megmérettetés, hetekig tartó mindennapos tanulás és egy-kezemen-megszámolom-hány-órát-aludtam éjszakák után boldogan vették át az érettségi bizonyítványaikat. Az osztályokból mindenki sikeresen leérettségizett, s innentől kezdve a diákok már önfeledten élvezhetik a nyarat.

Gratulálunk, és sikeres jövőt kívánunk minden érettségizett diákunknak!