ADÓ 1% FELAJÁNLÁSA

Kérjük, hogy adója 1%-ának felajánlásával támogassa a Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola alapítványát, a Korszerűsödő Gimnázium Alapítványt.

Az alapítvány adószáma: 19223027-1-16

Az alapítvány számlaszáma: 11745059-20002860

Az alapítvány céljának tekinti a kiemelkedő tanulmányi vagy sportsikereket elérő diákok jutalmazását; a versenyek nevezési díjának és eredményes nyelvvizsgát tevők vizsgadíjának visszafizetését szaktanári javaslat alapján, a kiemelkedő tanulmányi sikereket elérő diákokat felkészítő tanárok jutalmazását, kiemelkedő iskolai rendezvények támogatását, az idegen nyelvek hatékonyabb oktatásának segítését, informatikai számítástechnikai képzés további kiszélesítését, eredményesebbé tételét, valamint a gimnázium alapfeladatainak ellátásához szükséges tárgyi eszközök bővítését, cseréjét, felújítását, az iskola épületének, helyiségeinek bővítését, felújítását.

A felajánlott összeget minden évben eszközfejlesztésre fordítjuk, mellyel hozzájárulhatunk egy-egy tantárgy hatékonyabb oktatásához.

• 2017-ben 304.520 ft értékű digitális binokuláris mikroszkópot tudtunk vásárolni beépített 3,14 Mpixel CMOS kamerával, mellyel a természettudományos tantárgyakat tanító kollégák munkáját tudtuk segíteni.
  • 2018-ban 349.683 ft összegben vásárolhattunk a média tantárgy fejlesztéséhez, a tehetséges diákjaink kompetenciájának fejlesztéséhez, valamint a gimnázium „kreatív média csapatának”munkájához eszközöket (processzort, alaplapot, monitort,stb.
  • 2019-ben, a tantestület javaslatára, hangosításhoz szükséges eszközök beszerzésére fordítottuk a 303.000 ft összeget. Ezzel biztosítani tudjuk az iskolai ünnepségek, megemlékezések, fellépések, programok alkalmával a minőségi hangosítást. Beszerzésre került: iskolarádió, mikrofonok, hangfalkábelek, hangszóró, csatlakozókábelek.

KÖSZÖNJÜK A FELAJÁNLÁSÁT!