A FÖLD ÜZENI, ÉBRESZTŐ!

Biológia tanórák keretei között tartottuk meg az idei Fenntarthatósági témahetet. A klímaváltozás témakörét jártuk körbe tanulói kiselőadások keretében. A diákok által összeállított ppt-k a klímaváltozás okait és következményeit mutatták be. A program témáját nagy érdeklődés kísérte a diákok körében. Részvevő osztályok: 7.B, 8.A, 9.B, 10. B, 11. B.

Az hatodik osztályos kis gimnazista diákok Szabó Anikó tanárnővel, „A mobiltelefonom utóélete” című témával kapcsolódtak az eseményekhez, online tanórán  Koltay Eszter – PontVelem Utazó Iskola videóját nézték meg és a felvetődő gondolatokat beszélték meg.

Az iskolánk csatlakozott a PontVelem Okos Programhoz, amely november 20-ig hirdeti használt elemeket, kis akkumulátorokat, mobilokat és e-kütyüket gyűjtő versenyét.

Fazekasné Gál Erzsébet

tanárnő