Halloween vetélkedő

Mint minden tanévben, idén is megrendezte iskolánk a Halloween versenyt, amiben a csapatommal én is szívesen részt vettem.

Ez volt a negyedik alkalom, hogy vetélkedtünk, és ezúttal sikerült a legjobb eredményt, az első helyezést elérnünk.

Már napokkal a verseny előtt szorgosan készültünk, terveztük a plakátot, aminek kivitelezéséhez igazi csapatmunkára volt szükség.

Elérkezett a nagy nap, és mindenki izgatottan, jelmezbe öltözve várta, hogy elkezdődjön a mókás vetélkedő. Míg várakoztunk, tanáraink sült tökkel, meleg teával és egyéb finomsággal vendégeltek meg mindenkit.

A megmérettetés során rengeteg izgalmas feladatban vehettünk részt. Nagyon élveztük a szókeresőt és kedvencemet, a táncot, ám voltak számunkra nehéznek bizonyuló feladatok is, például a célba dobás és a keresztrejtvény. Ezeket szintén sikeresen megoldottuk.

Ezt a délutánt nemcsak a diákok, hanem a tanárok is élvezték, amit az is bizonyít, hogy ők is jelmezbe bújtak.

Nagyon örültünk, hogy ismét részt vehettünk ezen a rendezvényen, és sajnáljuk, hogy többször már nem nevezhetünk, mivel kinövünk az általános iskolai korosztályból. Sikeres szereplést kívánunk azoknak a csapatoknak, akik az elkövetkező évek versenyzői lesznek.

Tiszafüred, 2016. 11. 08.

Koltai Lea Kiara 8.A