Másokon segíteni öröm!

Iskolánk 8. A osztálya születésnapi képeslapokat készített egy leukémiás kisfiú részére. Az orvosok a nyár folyamán diagnosztizálták nála a betegséget, és attól kezdve egy kórházi steril szobában tölti a napjait Miskolcon.

Közelgő születésnapja előtt a szülők arra kérték a gyerekeket és a felnőtteket, hogy küldjenek neki minél több képeslapot, ezzel tegyék szebbé az adott napot.

A mi osztályunk kérés nélkül vállalkozott erre a feladatra, és szebbnél szebb képeslapokat készítettünk. Figyeltünk az időpontra, hiszen még postára kellett adnunk őket, és fontos volt, hogy időben megérkezzenek az ünnepelthez.

15052068_1163248257089583_314347267_o

Később megtudtuk, hogy körülbelül 200 képeslapot kapott, ami nagy örömmel töltötte el a kisfiút. Hálás szívvel mondott köszönetet azoknak az embereknek, akik vidámabbá tették számára a születésnapját.

Ferenczi Réka 8.A