KLG TANÉVNYITÓ 2022 + Videó

Szűcs Evelin(11.A) DÖK elnök köszöntötte e jelenlévőket, majd Dr. Pásztorné dr. Vass Anikó intézményvezető asszony köszöntője következett. A hagyományoknak megfelelően az új tanévet köszöntő műsort mutattak be a 6.A osztályos tanulók, osztályfőnökük, Dr. Demján Adalbert felkészítésében. A „kis” ötödikeseket Mihácsi Magdolna(6.A) köszöntötte, valamint verset adott elő Gőz Fruzsina és Molnár Balázs(6.A).

A „kis gólyáink”, az 5.A és a 9.B osztályos diákok számára osztályfőnökeik, Dékányné Szabó Enikő és Szász Bettina Rebeka tanárnők, valamint a Diákönkormányzat munkáját segítő pedagógus, Kátai Andrea tanárnő tűzte fel a „kossuthos” diáklétet szimbolizáló KLG jelvényt.

A 2022/23-as tanév elindult. A KLG teljes közösségének jó hangulatot, kitartást és jó egészséget kívánunk!

Tovább a cikkhez