Zobori Élményparkban táboroztak diákjaink

2023. július 10-15-ig iskolánk tanulói a zalaszabari Zobori Élményparkban táboroztak. Az Erzsébet-táborban az 5. A osztályból 10 fő és a 7. A osztályból 9 fő vett részt, Dékányné Szabó Enikő és Hajdu Éva Mónika pedagógusok kíséretében.

A résztvevő diákok élményekben gazdag 6 napot tölthettek a táborban. Lehetőségük nyílt a hatalmas park területén található játékok szinte korlátlan használatára. Kipróbálhatták a hullámvasút, a benti és kinti csúszdaparkok, a trambulin parkok, az e-sport, a szabadesés torony, a vízi dodzsem, a kültéri kötélpálya és még számtalan élményelem nyújtotta izgalmakat.

A programokat színesítette a balatoni fürdőzéssel és a zalakarosi élményfürdőben töltött egy-egy nap. A „Hősök Napján” a tűzoltók és a rendőrség bemutatóján vettünk részt. Ezen kívül a gyerekeket extrém sport bemutató, koncert és bűvész show szórakoztatta. A tábori kalandokat fokozta, hogy éjszakai szálláshelyünket jurtákban biztosították.

Külön köszönet táborvezetőinknek, Marton Gabriellának és Varga Eszternek az emlékezetes napokért!

Dékányné Szabó Enikő