Véradás a Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskolában

2021.11.09-én a JNSZ Megyei Vöröskereszt Tiszafüred térség munkatársaival együttműködve, immár 3. alkalommal szolgált gimnáziumunk Véradás helyszínéül. Külső önkéntes véradók mellett gimnáziumunk alkalmazottai és végzős diákjai is fontosnak tartották, hogy önkéntes véradás révén hozzájáruljanak ahhoz, hogy megfelelő mennyiségű vérkészítmény álljon rendelkezésre az egészségügyben. Minden véradás alkalmával igyekszünk megszólítani a 18 éves korosztályt, minél több diákot megnyerni ennek a fontos közügynek számító önkéntes tevékenységnek. Közügy, hiszen jól tudjuk, bármikor bármelyikünknek szüksége lehet vérre. Köszönjük a JNSZ Megyei Vöröskereszt Tiszafüred térség munkatársának, Varga Sándornénak az együttműködését, a véradás lebonyolítását, valamint Szabó Anikó Ildikó kolléganőnek a közreműködését. Hálás köszönet minden önkéntes véradónak!

Dr. Pásztorné dr. Vass Anikó intézményvezető