IDEIGLENES FELVÉTELI JEGYZÉK

Elkészült a Kossuth Lajos Gimnázium Ideiglenes felvételi jegyzéke. A sorrend a nyolcadikosok tanulmányi és felvételi eredményei alapján alakult ki. Mivel a 8. osztályos diákoknak a felvételi vizsgák eredményei, tapasztalatai vagy egyéb információ alapján lehetőségük van eredeti továbbtanulási szándékuk megváltoztatására, így az Ideiglenes felvételi jegyzék csak tájékoztatásul szolgál. A felvehető tanulók listáját április 26-ig kapjuk meg a győri Felvételi Központtól.

(A jelentkezők oktatási azonosítójukkal  szerepelnek)

Négyosztályos képzés / Emelt szintű (0014)

Négyosztályos képzés / Honvéd Kadét Program (0015)

Négyosztályos képzés / Rendvédelmi (0016)

Négyosztályos képzés / Általános tantervű (0024)

A sorrend módosítása

A tanulói adatlapon megadott sorrend a felvételi eredmények ismeretében módosítható, amelyre 2024. április 08-10-ig az általános iskolában van lehetőség.

Értesítés a felvételről

• 2024. április 26-án a győri Felvételi Központ megküldi a középiskoláknak a felvehető tanulók listáját.
  • 2024. május 02-ig a középiskolák megküldik a felvételről vagy az elutasításról szóló értesítést a jelentkezőknek és az általános iskoláknak.

Beiratkozás

• A felvételt nyert nyolcadikos tanulók beiratkozására 2024. június 25-én kerül sor.