„Fásítottunk”

„Fásítottunk” (A tanév végéhez közelítve nem kell rosszra gondolni!)A faültetés hagyományosan a jövőbe vetett bizalom kifejeződése. Pedagógiai Programunkban és Ökoiskolaként is megfogalmazott célunk a természetvédelem, az iskolai környezetünk megóvása, szépítése, „zöldesítése”. Az osztályok által kiválasztott, megvásárolt fák és bokrok elültetése és későbbi gondozása segíti a diákok szemléletformálását, reméljük, hogy számukra a természeti környezet megóvása érték lesz. Az intézményvezetés és a reál munkaközösség tagjai (dr. Ceglédi Erzsébet, Szabó Anikó Ildikó, Szabóné Gyöngy Gyöngyi) által meghirdetett kezdeményezéshez csatlakoztak osztályok: 11.A, 8.A, 10.B és C (3 db magnólia); 7.A (2 db tuja); 12.A, 12.B, 9.A, 8.B, 11.B (5 db juhar). Az osztályok által felajánlott összeg: 90.000ft. Az iskola vezetése pedig 3 db gömbjuhart vásárolt 75.000ft értékben. Köszönjük minden osztálynak és az iskola vezetésének, hogy szépülhetett környezetünk.