„Jobb adni, mint kapni”

Ezt az elvet követve a Református EGYMI Tiszafüredi Telephelyének diákjait látogattuk meg, hogy az 5.a, 6.a, 7. a és 10.A osztályos diákok kézzel készített ajándékát átnyújtsuk Mikulás nap alkalmával.

Gőz Andrea igazgatónővel már több éve együttműködünk különféle programok megvalósítása során. Nagy öröm, hogy a Covid időszak után újra személyesen is ellátogathatunk egymás intézményébe az ünnepek közeledtével.

Az Európai Hulladékcsökkentési Hét keretében készítették diákjaink a “fonál madárkákat”, melyeket Szabóné Gyöngy Gyöngyi reál munkaközösség-vezető és két 5.a osztályos diákunk(Ugró Georgina és Tóth Kornél) segítségével osztottunk ki. Köszönjük Dékányné Szabó Enikő(5. a osztályfőnöke)segítségét is.

Az iskola épületében és a kertben is számos példáját láttuk annak, újrahasznosítás révén milyen ötletes és gyönyörű karacsonyi díszek készíthetőek. Kellemes és meghitt ünnepeket kívánunk a Református EGYMI Tiszafüredi Telephelye valamennyi dolgozójának és diákjának.

intézmenyvezető