LANGUAGECERT KÖZÉPFOKÚ NYELVVIZSGA FELKÉSZÍTŐ

(4 hét, július 2-27.)

Nyári intenzív angol nyelvtanfolyamainkat azoknak ajánljuk, akik rövid idő alatt szeretnék angoltudásukat fejleszteni. A tanfolyam felépítésének köszönhetően akár egy teljes szintet is fejlődhet angoltudása a 4 hetes nyári időszakban. A szuper intenzív angol nyelvtanfolyam sikeressége az intenzitásában rejlik, hiszen négy hét alatt a nyelv beépül mindennapjaiba.

Nyári intenzív angol tanfolyamunk jellegzetességei:

• 4 hetes, 80 órás turnust indítunk, 4X5 óra (1 óra 45 perc)
  • a turnust hétfőtől csütörtökig tartjuk, a délutáni órákban, 14.00-19.00
  • a nyelvi készségfejlesztést négy területre fókuszáljuk: beszédkészség, hallás utáni szövegértés, olvasási- és íráskészség,
  • barátságos környezetet és élvezetes tanórákat biztosítunk,
  • angol nyelvtanfolyamunkon magasan képzett, vizsgáztatói tapasztalattal rendelkező angoltanártól tanulhat,
  • kis létszámú csoportban hatékony felkészítés,
  • akkreditált LanguageCert nyelvvizsgahelyen tanulhat, ahol később vizsgázhat is.

Kiknek ajánljuk a nyelvtanfolyamot?

• középiskolai diákoknak, akik a szeptemberi vizsgára szeretnének felkészülni
  • főiskolásoknak/egyetemistáknak, akiknek a nyár ideális a nyelvvizsgára felkészüléshez
  • felnőtteknek, akiknek a munkavállaláshoz szükséges a nyelvvizsga bizonyítvány megszerzése
  • „Just for fun”, mert angolul tanulni/tudni jó

Felkészítés:

A felkészítő keretein belül begyakoroljuk a LanguageCert nyelvvizsga írásbeli típusfeladatait. A nyelvvizsga témaköreinek feldolgozásával fejlesztjük a nyelvtanulók beszédkészségét, szókincsét, csiszoljuk a hallott szövegértő képességét.

Tanfolyam ára:

• 60.000 Ft/fő
  • befizethető a gimnáziumban kérhető sárga csekken

Jelentkezés módja:

A Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola titkárságán (5350 Tiszafüred, Baross u.36.)

• hétfőtől-csütörtökig 8.00-16.00 óráig
  • pénteken 8.00-12.00 óráig
  • jelentkezni lehet június 25-ig (A tanfolyamot minimum 10 fő jelentkező esetén indítjuk.)

Elérhetőség: