Beszámoló spanyolországi utazásunkról

2022. május 16. és 21. között a Kossuth Lajos Gimnázium 5 diákja (Szabó Panna Bíborka, Szabó Veronika, Szabó Viktória, Farkas Noémi és Varga Vanessza) valamint 2 pedagógusa (Hajdu Éva Mónika és Monok Péter) Spanyolországba utazott, hogy részt vegyen a Be the solution to pollution című Erasmus pályázat következő találkozóján.

A rövid repülőút után Barcelona felfedezése volt a cél az első nap délelőttjén. Először a Gaudi által fémjelzett Park Güell-be látogattunk el, ahol megnéztük a furcsa, de mégis különleges építményeket,  műalkotásokat. Ezután a Sagrada Familia még mindig befejezetlen monumentális építményét  csodálhattuk meg. A délutánt a La Rambla-n töltöttük, ajándékokat vásárolva. Este érkeztünk a fogadó intézmény elbűvölő városába, Sant Celoniba, ahol a fogadócsaládok már várták diákjainkat.

Tovább a cikkhez